Başvuru sonucumu ne zaman öğreneceğim?

Tüm evrakları eksiksiz şekilde göndermiş öğrencilerin başvuru değerlendirme sonuçları ortalama 2 hafta içerisinde iletilmektedir.

İngilizce ile ilgili bir belgem yok, ne yapmalıyım?

Başvuruda evrak listesinde belirtilen İngilizce sınav sonuç belgelerinden herhangi biri ibraz edilemiyorsa, izlenecek adımlar için lütfen tıklayınız.

Programlara belirtilen tarihlerden daha kısa bir süre için katılabilir miyim?

Tüm öğrencilerimizden Lise Yaz Programlarına belirtilen dönem süresi boyunca katılmaları beklenmektedir.

8. sınıftayım/lise hazırlık sınıfındayım, programlara katılabilir miyim?

Lise İngilizce Kampı katılımı için en az İngilizce Hazırlık sınıfı, Lise Yaz Okulu programına katılım için en az lise 9. sınıf ve Üniversite Öncesi Programa katılım için en az lise 11. sınıf tamamlanmış olmalıdır.

Burs imkânı var mı?

Web sitemizde belirtilen koşullar dışında burs imkânı sağlanamamaktadır.

Burs başvuru sonucumu ne zaman öğrenebilirim?

Burs başvuru sonucunuz Lise Yaz Okulu programı başlamadan 2 hafta önce açıklanacaktır.

Ne zaman ödeme yapmalıyım?

Lise Yaz Okulu başvurusu onaylanan öğrencilerin, e-maille gönderilecek ödeme linkinin ulaştığı tarihi takiben 2 hafta içerisinde ve en geç 12 Haziran 2023 tarihine kadar program ücretini yatırmış olmaları beklenir.

Lise Yaz Okulu Programı yatılı mıdır?

2023 Yaz döneminde gerçekleşecek Lise İngilizce Kampı ve Lise Yaz Okulu programlarımız gündüzlü yapıda gerçekleşecektir. Yaz programları için konaklama imkanı bulunmamaktadır.

Koç Üniversitesi'ne ulaşım nasıl sağlanabilir? Servis imkanı sunulacak mıdır?

Koç Üniversitesi’ne ulaşım imkanları için web sayfasını ziyaret edebilirsiniz. Servis hizmeti tercih eden öğrencilerimizin talepleri başvuru formunda alınacaktır. Program ücretine servis ücreti dahil değildir.

Program ücretine yemek ücreti dahil midir?

Program ücretine yemek ücreti dahil değildir. Öğrenciler okul içerisinde bulunan kafeterya, restoran ve yemekhanede tercihlerine göre yemek yiyebilirler.