Sıkça Sorulan Sorular

Tüm evrakları eksiksiz şekilde göndermiş öğrencilerin başvuru değerlendirme sonuçları ortalama 2 hafta içerisinde iletilmektedir.

Başvuruda evrak listesinde belirtilen İngilizce sınav sonuç belgelerinden herhangi biri ibraz edilemiyorsa, izlenecek adımlar için lütfen tıklayınız.

Lise Yaz Okulu’nda açılacak seçmeli dersler 8 Haziran 2020 Pazartesi günü itibarıyla belirlenmiş olacak ve programa katılan tüm öğrencilerimize e-mail yoluyla detaylı bilgi verilecektir.

Lise Yaz Okulu’na katılan tüm öğrenciler (her dönem için) 3 adet seçmeli ders almalı ve derslerine devamlılık göstermelidir.

Tüm öğrencilerimizden Lise Yaz Programlarına belirtilen dönem süresi boyunca katılmaları beklenmektedir.

Lise İngilizce Kampı katılımı için en az İngilizce Hazırlık sınıfı, Lise Yaz Okulu programına katılım için en az lise 9. sınıf ve Üniversite Öncesi Programa katılım için en az lise 11. sınıf tamamlanmış olmalıdır.

Eğer kardeşiniz 9 – 13 yaş grubunda ise “ELC for Kids” yaz programına katılarak sizinle aynı dönemde kampüste konaklayabilir.

Web sitemizde belirtilen koşullar dışında burs imkânı sağlanamamaktadır.

Lise Yaz Okulu başvurusu onaylanan öğrencilerin, e-maille gönderilecek ödeme linkinin ulaştığı tarihi takiben 2 hafta içerisinde ve en geç 1 Haziran 2020 tarihine kadar program ücretini yatırmış olmaları beklenir. Lise İngilizce Kampı başvurusu onaylanan öğrencilerin, e-maille gönderilecek ödeme linkinin ulaştığı tarihi takiben 2 hafta içerisinde ve en geç 1 Temmuz 2020 tarihine kadar program ücretini yatırmış olmaları beklenir. Üniversite Öncesi Program başvurusu onaylanan öğrencilerin, e-maille gönderilecek ödeme linkinin ulaştığı tarihi takiben 2 hafta içerisinde ve en geç 15 Haziran 2020 tarihine kadar program ücretini yatırmış olmaları beklenir.